Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda : 2019 yılında hayata geçen web sitemiz bu güne kadar hep İslami Sohbet ve Dini Chat gibi Kategorilerde hizmet vermeyi başarmıştır. Online Sohbet ederken diğer yandan Genel islami bilgileri bulabileceğiniz Konular hakkında yorum yapabileceğiniz Online bir platform haline gelmeyi başarmıştır. Günlük Sohbet Sitemizde Chat yaparken Dualar, Sureler, Fıkıh Bilgileri, Ansiklopedi Bilgiler, İslami Güzel Sözler, ve Dini Hikayeleri konularının ele alındığını ve kullanıcılarımızın bu konuda fikir beyan ettikleri platform olmayı başarmıştır.

Vizyonumuz

Her sektörde olduğu gibi Online Sohbet kategorisinde de gelişen teknolojiyi takip edip ona göre ayak uydurup kullanıcılarımızın daha rahat sohbet edebilmesi adına gece gündüz tüm ekipmanlarımızı seferber ederek sizlerin daha sağlıklı chat yapabilmesi adına çalışmaktayız.Ve bu alanda En iyi Dini Sohbet Kanalları olmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Kaliteli, Yenilikçi Türkiye'de Sohbet Kategorisine Farklı bir kültürü empoze eden web sitemiz, Sohbetçilerin kendilerini rahat hissedebileceği ortamları sunarak kullanıcılarının keyifle sohbet etmesini sağlayan bir platform olmayı hedeflemektedir. Temel anlamda herkesin birbiriyle muhabbet edebileceği bir ortak payda olmak için yaratılmıştır. Dolayısıyla müzik tarzınızdan sevdiğiniz film türüne, tuttuğunuz takımdan hobilerinize kadar pek çok alternatife sahip olursunuz. Sizin gibi düşünen insanlarla saatlerce sohbet etmek ve bunu tamamıyla bedava olarak yapabilmek gerçekten muazzam bir fırsat yaratıyor. Sosyal çevreniz yalnızca dışarıda oturup kahve içtiğiniz insanlarla sınırlı kalmıyor.Türkiye'nin belki de her şehrinden arkadaş bulmak, dilediğiniz bir konuda onların fikirlerine başvurmak ve yeni şeyler öğrenmek son derece kolaylaşmış oluyor. Hiçbir şekilde kaosa sebep olabilecek insanların barınmaması için chat odaları tümüyle moderasyondan geçiyor. Moderatörler hem kullanıcıların taleplerine ve yaşadıkları sorunlara odaklanıyor hem de ihtiyaç duyulduğunda düzenlemeler yapabiliyor

Kurallarımıza Uyalım Uymayanları Uyaralım

Sohbet sitemize bağlanan herkes Kuralları kabul etmiş sayılır. Sizlerin daha kaliteli ve seviyeli sohbet edebilmesi için kurallarımıza riayet etmemiz gerekmektedir.

Sosyal Medyada Biz

Sosyal Medyada Biz